h1

Parlamentní volby- soumrak demokracie v ČR?

Září 8, 2009

Jaké je vaše politické smýšlení? Češi se o politiku zajímají jen velmi povrchně nebo vůbec. Běžný občan má jasno pouze v tom, jestli je spíše pravicového či levicového smýšlení.

Existují tři základní politické směry: socialismus (solidarita), konzervatismus(tradice) a liberalismus(svoboda).

V budoucnu bude naše vláda tvořena pravděpodobně levicovou či konzervatitvní koalicí. Alarmující je, že Strana zelených, jediná významná liberální strana, se do parlamentu možná vůbec nedostane.

TOP 09, Lidovci, ODS a Dělnická strana jsou konzervativní strany. V případě levicové koalice hrozí zhroucení naší ekonomiky kvůli děsivému zadlužení našeho státu (,,Oranžoví“ i ,,Rudí“ vědí, že je nyní nutné snížit platy státních zaměstnanců atd., ale schválením potřebných zákonů za levicové vlády by se příliš znelíbili voličům).

Naopak konzervativní vláda pravděpodobně zparalyzuje jakýkoliv boj za lidská práva v následujících letech a rýsují se i hrozby jako zákaz potratů, zrušení registrovaného partnerství atd. ( viz. dnešní klerofašismus v Polsku a na Slovesnku ).

Liberalismus má za prioritu boj za ochranu lidských práv. V každé zemi, kde řadoví lidé volali pouze po socialismu a konzervatismu ( jako předválečné Něměcko či Rusko ) došlo ke krvavé revoluci provázené ztrátou demokracie a utrpením ,,minorit“ ( viz. fašismus a komunismus ).

Proto apeluji na ty z Vás, kteří ví, jak rychle může naše společnost ztratit demokracii a zajištění lidských práv:  Volte Stranu zelených!

Předválečné Německo a Československá republika vypadaly velmi podobně jako dnešní Česká republika. Řadový občan dnes podporuje házení zápalných láhví do domů těch ,,zlodějskejch cigošů“ a házení granátů na ty ,,hnusný buzny“ pochodující Brnem.

Historie nás naučila, že to neskončí u těch Romů v přízemí, u těch asiatů na tamtý tržnici, u té indické medičky na alergologii či u toho rabína z televize. Bude to pokračovat k mé sestřenici, která nechce mít dítě v šestnácti, k homosexuálnímu strýčku a jeho manželovi až k mému sousedovi volícímu komunisty.

Strana zelených se konečně odklonila od zeleného fundamentalismu a přistupuje nyní k ekologiii jednoznačně jako k přírodní vědě nikoli ideologii. Má v plánu se zasadit o rozvoj biotechnologií a využití obnovitelných zdrojů v energetice, což je do budoucna ekonomicky progresivní, protože to umožňuje vytvoření dlouhodobě stabilního evropského hospodářství. Ekonomika jen omezeně závislá na neobnovitelných zdrojích narozdíl od čínské  nespěje k nevyhnutelnému zhroucení systému v důsledku opožděné reakce na změnu v dostupnosti esenciálních surovin (což bude společně s groteskní přelidněností Číny pravděpodobně vést k děsivé sociální apokalypse).

Volte Stranu zelených! ( NE Demokratickou stranu zelených=tlupu patolýzalů té prodejné čůzy Zubové).

( Pro preferenční hlasování v rámci Prahy doporučuji pana Lišku a pana Jiřího Hromadu).

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: