h1

The Emergency report

30 srpna, 2009

Kushina_Uzumaki_by_UzumakiKushinaHlášení číslo 7548: Kushina Uzumaki

Zdroj: ROOT ANBU číslo 74

Úkol: Prověření cílové osoby

Příjemce: Danzou

Zpráva: Dle rozkazu jsem číslu 45 přidělil dvě jednotky, abychom předešli opakování nezdaru při minulém sledování (viz. Hlášení číslo 7541).

Další tři jednotky jsem v souladu s protokolem pověřil výzvědnou misí.  Tyto jednotky úspěšně nalezly původní příbytek cílové osoby. Soubor informací získaných v Zemi vodních vírů potvrdil domněnku Danzou-sama: uvedená identita cílové osoby je falešná.

Nikdo v Zemi vírů neznal cílovou osobu až do atentátu na Makure Uchihu (viz. Hlášení číslo 7486). Jméno Kushina Uzumaki nelze nalézt na seznamu registrovaných shinobiů, v jakémkoli oficiálním hlášení či matrice již neexistující Země víru.

Nebyl nalezen ani důkaz o jejím údajném občanství. Kushina Uzumaki je pravděpodobně osobou zodpovědnou za pokus o zavraždění Raikageho (viz. Hlášení číslo 7494), odpovídá totiž popisu útočníka a je detailně obeznámena s geografií Země blesku i Vesnice skryté v mraku.

fuukaV troskách jejího opuštěného domu byla nalezena dvě neidentifikovatelná těla. Žádné další stopy nebyly nalezeny, budova vyhořela. Požár byl založen úmyslně, pravděpodobně cílovou osobou.

Číslo 45 nahlásilo, že se cílová osoba před dvěma dny tajně setkala se dvěma neznámými osobami. Oba subjekty byly ženského pohlaví a vyznačovaly se stejně jako cílová osoba dlouhými rudými vlasy a z estetického hlediska atraktivním zevnějškem.

Cílová osoba oslovovala neznámé subjekty jmény Tayuya a Fuuka. Při konverzaci těchto tří subjektů nebyly zaznamenány žádné známky hierarchie, žádná z osob se nezdála být ve výsadním postavení vůči zbývajícím dvoum.

Kushina Uzumaki rozmlouvala s oběma subejkty o ekonomické a politické situaci v Konoze. Cílová osoba vyjádřila přání zavraždit Danzou-sama a zneškodnit naši organizaci- ANBU ROOT.

Osoba zvaná Tayuya se vyptávala na legendárního sannina Orochimaru, subject jménem Fuuka jevil zájem o ninju jménem Asuma.tayuya

Po ukončení tajného setkání oba neznámé subjekty společně opustily Konohu sledovány jednou naší jednotkou. S touto jednotkou jsme ztratili kontakt, pravděpodobně byli odhaleni zneškodněni. Žádám proto o další jednotku v zájmu získání vice informací po cílové osobě.

Kushina Uzumaki se po ukončení setkání vydala zpět do domu Čtvrtého Hokage. Namikaze Minato ví pouze o mužském plodu, ale vyslýchaný lékařský ninja potvrdil, že Kushina Uzumaki čeká dvojčata. Důvody cílové osoby pro zatajování existence ženského zárodku nejsou známy.

Cílová osoba pravděpodobně netuší, že je sledována. Číslo 45 potvrdilo, že Yondaime netuší o jejích milostných aférách a vyjádřilo podezření, že je pod vlivem neznámé formy genjutsu.

Mezi milenci cílové osoby jsou velmi významné osobnosti včetně mnoha členů klanů Uchiha a Hyuga. Kushina Uzumaki z neznámých pohnutek přiměla sannina Jiraiyu, aby se stal kmotrem jejího nenarozeného syna.

Ten se má jmenovat stejně jako hlavní protagonista Naruto z knihy Žabího poustevníka. Je možné, že Itchy Itchy Paradise má cílové osobě sloužit jako jakási forma propagandy.

Navrhuji podrobnější prošetření.

Konec Hlášení číslo 7548, ANBU ROOT číslo 74.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: